Image description

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!

ВАС ВІТАЄ ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "НОВОУШИЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ЗАКЛАДУ ВИЩОЇ ОСВІТИ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ"

У житті кожної людини не так вже багато ситуацій, коли доводиться здійснювати глобальний вибір, який впливає на всю подальшу долю. Один з них – майбутня професія! Ми хочемо допомогти вам зробити цей вибір і запрошуємо до Відокремленого структурного підрозділу «Новоушицький фаховий коледж Закладу вищої освіти"Подільський державний університет".

Сьогодні коледж готує молодших фахових бакалаврів за 6 (шістьма) спеціальностями, де навчаються близько 450 студентів.

Коледж обрав курс на розвиток і ми робимо все для удосконалення підготовки та випуску високопрофесійних фахівців, конкурентноздатних на ринку праці. Впроваджуємо цифрові технології в навчальний процес та модернізуємо матеріально–технічну базу. Працюємо над подальшою інтеграцією у європейський освітній простір.

Після закінчення коледжу студенти сміливо й упевнено йдуть в професійну діяльність як інтелектуально та духовно гармонійні особистості із міцними теоретичними знаннями, практичними навичками, морально-естетичними цінностями, сформованими нашими мудрими наставниками.

У запропонованих вашій увазі матеріалах ви знайдете перелік напрямів підготовки, за якими навчатиметесь протягом чотирьох років.Ми будемо чекати на Вас!
››  на головну сторінку