Новоушицький коледж

Подільського державного аграрно-технічного університету

Image description

Спеціальність 208

"Агроінженерія"
Image descriptionПід час навчання студенти мають можливість отримати робітничі професії: “Оператор комп’ютерного набору”, “Водій автотранспортних засобів категорій “В”, “С”, “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорій “А“, “В”.“С”, “Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування” 1-2 розряду.

Image descriptionЗавершивши навчання за спеціальністю “Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва ” можна працювати техніком-механіком в будь-якій галузі де є трактори, автомобілі та інші засоби механізації.

Продовжити навчання за даною спеціальністю (за скороченим терміном) можна в Подільському державному аграрно-технічному університеті, Національному університеті біоресурсів і природокористування України, Державному агроекологічному університеті (м. Житомир), Вінницькому державному аграрному університеті.

Image description Image description

Навчання майбутніх молодших спеціалістів проводиться в кабінетах та лабораторіях, які мають сучасне обладнання та сільськогосподарську техніку.

›› до переліку спеціальностей