Новоушицький коледж

Подільського державного аграрно-технічного університету

Image description

Спеціальність 205

"Лісове господарство"
Image descriptionСпеціальність відкрита в 2009 році.

Згідно з навчальним планом створено 28 лабораторій та 26 кабінетів , 2 комп’ютерних класи. Оснащення навчальних кабінетів і лабораторій відповідає переліку типового обладнання та забезпечує виконання навчальних планів і програм.

З великою зацікавленістю студенти коледжу проходять практику в державному підприємстві “Новоушицьке лісове господарство”. Там вони ознайомлюються з сучасною технікою, вирощуванням декоративних та лісових культур, які зараз користуються неабияким попитом. З студентами працюють висококваліфіковані спеціалісти, які допомагають освоїти технологічні процеси, що проводяться в лісовому господарстві.

Image descriptionВипускники спеціальності “Лісове господарство” можуть влаштуватися на роботу у державних лісових господарствах, спеціалізованих лісомисливських підприємствах, в службі екології та природніх ресурсів чи створити власну справу.

Щорічно до дня спеціальності проводяться студентські наукові конференції за результатами дослідницьких робіт, беруть участь у олімпіадах . На агрономічному відділенні діє студентське науково – дослідне товариство “Дністер”, члени якого вивчають природні та культурні ландшафти Хмельницької області і подають пропозиції щодо вдосконалення природно – заповідного фонду краю. Вивчаються питання міграції радіонуклідів в агроценозах та лісових екосистемах, екологічні аспекти сталого розвитку довкілля, захисту лісів та еколого – лісівничі аспекти лісової фауни.

Під керівництвом кураторів проводяться краєзнавчі екскурсії, зустрічі з видатними людьми, пізнавальні поїздки до визначних культурних центрів України.

Бажаючі можуть продовжити навчання у вищих навчальних закладах ІІІ-IV рівнів акредитації за скороченим терміном, з якими укладені відповідні угоди.

›› до переліку спеціальностей